Paket Yemek Hizmetleri


Crane Food Solutions olarak, paket yemek ihtiyaçlarınızla alakalı, son teknoloji paketleme makinalarımızla en sağlıklı çözümleri üretmekteyiz. Yıllardır süre gelen paket yemek tecrübemiz ve sürekli devam eden Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde bugün en ileri teknoloji yemek paketleme makinalarımız ile el değmeden yemek paketlemesi yapabilmekteyiz. Özellikle koronavirüs salgının yaşandığı bu dönemde paket yemek ile müşterilerimize hem sağlıklı hem de koronavirüs bulaşması riskinin sıfıra indirildiği, kişiye özel tek kullanımlık paket yemek hizmetimiz ile çözüm oluşturmaktayız. 

Paket yemekler, mutfağımızda üretilip paketlenerek, thermobox denilen sıcak yemek kutularında taşınarak sizlere ulaştırılır. Yemekler ılık-sıcak olarak sizlere ulaştırıldıktan sonra, herhangi bir işlem yapmadan da yiyebilir ya da mikrodalga fırınlarda 60 saniye ısıtılarak daha sıcak şekilde tüketebilirsiniz. Oldukça pratik olan bu paket yemek sistemimiz sayesinde bir çok müşterimiz koronavirüs bulaşma riskini azaltmakta ve faaliyetlerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Paketlenmiş olan yemekler anlık olarak tüketilmelidir. Paketleme makinalarımız yemeğin yalnızca dökülmesini önlemek maksadıyla kullanılmaktadır. Tüketimi ise aynı gün içerisinde hatta mümkünse bir kaç saat içerisinde olmalıdır. Paket yemek sistemimiz benmarilerde sıcak yemek servisinin mümkün olmadığı durumlarda uygundur. Paket yemek üreten profesyonel bir yemek firması olarak müşterilerimize öncelikle taşıma yemek tavsiye etmekteyiz. Fiyat ve kalite açısından paket yemeğe oranla daha doğrudur. Fakat bazı durumlarda ise paket yemek daha mantıklı hale gelebilir.

Paket Yemek: Koronavirüs Bulaşma Riskini Sıfıra Düşürün

2020 yılı itibariyle hayatımıza giren ve muhtemelen bir süre meşgul edecek olan Covid-19 hastalığına sebep olan koronavirüs bir çok konuda olduğu gibi yemek sektöründe de fazlasıyla sıkıntıya yol açmıştır. Bir çok fabrika ve şirketin koronavirüs vaka sayıları arttıkça ilk bulaşma sebebi olarak yemekhane ya da yemek hizmeti firması sorumlu tutulmaktadır. Bu kriterler doğrultusunda uzman kişilerin ve bilim adamlarının yönlendirmeleri eşliğinde yemek hizmetinde koronavirüs bulaşma riskini sıfıra indirgeyecek Ar-Ge çalışmalarına Mart 2020 itibariyle başlayarak, sürekli olarak gündemi ve konuyla alakalı akademik makaleleri takip ederek koronavirüs riskini en aza indirme, hatta mümkünse sıfıra indirme üzerine yoğunlaştık. Neticesinde, şuan koronavirüs tehdidinin önüne geçen ve sosyal temasın ve sosyal mesafenin sıfıra indiği, yeni sistem yemek hizmeti şeklimiz ortaya çıktı: Paket yemek.

Paket yemek, yıllardır sağlamış olduğumuz hizmet şekli olmasına rağmen, insan temasının doğal olarak bulunduğu ve dolayısıyla koronavirüs riskini sıfıra indirmeyen bir hizmet şekli olarak bünyemizde bulunmaktaydı. Uzmanların görüşleri doğrultusunda, yüksek seviyede havalandırmalı üretim ve paketleme tesisi, otomasyonlu vakumlu paketleme makinaları ile artık neredeyse hiç insan eli değmeden yemek üretimi ve paketlemesini mümkün kılmaktayız. Bu noktada müşterilerimiz de Net Kurumsal paket yemek hizmetini tercih ederek, bizim çalışmalarımızı taçlandırmıştır. Siz de paket yemek hizmetimiz için bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla teklif alabilirsiniz.

En İyi Paketleme Aletleriyle Hizmetinizdeyiz!

Pandemi dolayısıyla artan hastalık vakaları tüketici yönelimlerinde yeni bir alışkanlık kazandırmıştır. Bu yönelimler genellikle tek kullanımlık ve sosyal teması azaltacak çözümlerdir. Bu noktada Net Kurumsal paket yemek servisimiz pandemi süresince uzmanlar tarafından öngörülen riskleri azaltmak adına, son teknoloji paketleme makinalarımızla, insan eli değmeden hazırlanmış ve yine insan eli değmeden paketlenmiş yemeklerimiz sayesinde bulaş riski olmayan bir paket yemek hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken yemeklerimizin lezzetinden feragat etmemek adına son teknoloji paketleme aletlerimiz, yemekleri sıcak olarak paketleyerek ve birbirlerine karışmamasını sağlayarak çok sağlıklı ve memnun edici bir yemek hizmeti sağlamaktayız.