Hakkımızda


25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında Gaziantep’in en büyük, en modern, en güvenilir kurumsal yemek tesisi olan CRANE FOOD SOLUTION, toplu yemek ve catering hizmeti vermektedir. CRANE FOOD SOLUTION toplu yemek üretim tesisimiz, 3.750 metrekare kapalı, 2500 metrekare açık alan olarak inşaa edilmiştir.

Tasarımı modern gıda bandına uygun olarak yapılmış olan tesisimizde, 60 kişilik uzman personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz 12 araçlık dağıtım filomuz tarafından müşterilerimize ulaştırılmaktadır. İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşteri kitlemize kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için tüm ekibimiz Toplam Kalite Yönetimi kurallarına uygun olarak hareket etmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, CRANE FOOD SOLUTION’ın hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır. CRANE FOOD SOLUTION, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmek ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir.

Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.

 

‘Koşulsuz müşteri memnuniyeti’ ilkesiyle hareket eden CRANE FOOD SOLUTION, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.